Геометрия - Самостійна робота «Властивості медіани та бісектриси трикутника» - Медіани АК та ВМ 

АВС перетинаються в точці О. Знайдіть довжину відрізків АО та ОМ, якщо АК = 12 см, ВМ = 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Одна строна  буде Х , інша 2Х , складемо рівняння:х*2х=288  2х²=288 х²=144  х=√144=12 (см)   інша сторона буде 2х=24 см , тоді периметр буде :

2*12+2*24=72 см