Промінь ОК лежить між сторонами кута COD.який становить 120 градусів,Знайдіть кут DOK .якщо кут

СОК=65 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Олег.

Ответ:

DOK=COD-COK=120-65=55°