Радіус основи циліндра дорівнює 4 см а осьовий переріз циліндра квадрат​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

Объяснение:

В цилінрі  R = 4 см ; АА₁В₁В - квадрат ;   H = AA₁= AB = 2R = 8 cм .

S біч = 2πRH = 2π * 4 * 8 = 64π ( cм²) ;         S біч = 64π cм² .

V ц = πR²H = π * 4² * 8 = 128π ( см³) ;           V ц = 128π см³ .