Два суміжних кути відноситься, Як 2:7.Знайдить ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Иван.

Ответ:

Объяснение:

2:7

Сума суміжних кутів = 180*

Позначим через невідому величину х

2x + 7x = 180

9x = 180

x = 180/9

x = 20

1 кут = 2*20=40

2 кут = 2*7=140