Срочно! Даю 65 балов! з точки М до площини проведено перпендикуляр МО і похилі МА та МВ

<АМО=60°, <ВМО =45°.знайдіть довжини похилих, якщо проекція меншої похилої дорівнює 8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Роман.

Ответ:

Менша проекція  - це ОВ ( 45 менше ніж 60), ОВ = 6 см

ΔМОВ - прямокутний, рівнобедрений (∠ОВМ=∠ОМВ), тому ОМ=ОВ. За т. Піфагора МВ=√6²+6² = 6√2 см

ΔМОА - прямокутний, ∠МАО = 90-60=30, за власт.катета, що лежить поти кута 30°, МО=1/2 АМ   ⇒ АМ =2*6=12 см