СРОЧНО ДАЮ 15! Знайди усі кути трикутник NBC, якщо їхні градусні міри відносяться як:2 N:B:C =

6:2:7Відповідь:N=B=C=Відповісти!ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!​​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

N =72°, B=24°, C=84°

Объяснение:

N - 6x, B- 2x, C- 7x

6x+2x+7x=180°

15x=180°

x= 12

N= 12×6= 72°

B=12×2=24°

C=12×7= 84°