Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 12 см. Знайдіть площу бічної поверхні циліндра,

якщо його висота дорівнює діаметру основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Корсаков Никита.

Ответ:

Если высота = диаметру, то осевое сечение является квадратом. значит сторона квадрата = 12/sqrt2. т.е высота = стороне квадрата =12/sqrt2= 6*sqrt2(cм); r=3*sqrt2(cм). Значит Sб.п.= 2*pi*r*h= 2*pi*3*sqrt2*6*sqrt2=72pi. ( sqrt - это корень квадратный)