Обчислити об’єм циліндра, радіус основи якого дорівнює 3см, твірна 4см.


Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.

Відповідь:

V = 113,04см³

Пояснення:

твірна циліндра дорівнює довжині висоти циліндра

h= 4см

R = 3см

тому що в основі циліндра лежить коло, знайдемо площу основи за формулою

S = Pi*R²

S =3,14*3*3

S =28,26 см²

об'єм циліндру дорівнює, добутку площі основи на його висоту

V = S*h

V = 28,26*4

V = 113,04см³