2. Розв'язати задачі Відрізок BD бісектриса трикутника ABC Знайдіть стороні трикутника, якщо AD =

12 см, DC = 18 см, а периметр трикутника дорівнює 65 см

Ответы на вопрос

Отвечает Mukhamejanov Nasyrzhan.

Ответ:

AB=14(cm), BC=21(cm), AC=30(см)

Объяснение:

P=AB+BC+AC=65(см)

За властивістю бісектриси AD:AB=DC:BC

12:AB=18:BC

За умовою AD=12cm, DC=18cm, AC=12+18=30(см)

Тоді AB+BC=65-30=35(cm)    

Нехай AB=x(cm) , тоді BC=(35-x)cm, маємо:

12:х=18:(35-х)

12(35-х)=18х

2(35-х)=3х

х=14

Отже, AB=14(cm), BC=21(cm)