Знайдіть кути трикутника, якщо в подібному до нього трикутнику найбільший кут утричі більший від

середнього і в 6 разів більше від найменшого

Ответы на вопрос

Отвечает Митяев Митя.

Ответ:

3х+х+3х/6=180°

4,5х=180; х=180/4,5=40° средний угол

больший угол 40*3=120°

мельший угол 120/6=20°

Объяснение: