Через точку О перетину діагоналей квадрата проведено перпендикуляр КО до площини квадрата. Знайдіть

відстань від точки К до сторін квадрата. Якщо сторона квадрата дорівнює 10 см в відстань від точки К до площини квадрата дорівнює 5корень із 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Tomyak Nastia.

Ответ:

5√3

Объяснение:

Дано: АВ=ВС=СD=АD=10см

КО=5√2см

Знайти:КH

Точка К рівновіддалена від сторін квадрата, а тому  вона проектується  в центр вписаного в квадрат кола OH=r= AD/2= 10/2=5cм

За теоремою Піфагора: KH² = 5²+(5√2)²= 25+50=75.  KH=√75= 5√3cм