Сторона правильного шестикутника дорівнює 4 см.З його центра до площини трикутника проведено

перпендикуляр також завдовжки 4 см.Знайдіть відстань від кінця перпендикуляра,що не лежить у площині шестикутника,до його сторін С объяснением пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Мария.

Ответ:

2√7 см

Объяснение:

ABCDEF- правильный шестиугольник

AB=4см

SO=4см

SK=?

Решение.

∆АОВ- равносторонний треугольник.

КО=АВ√3/2=4√3/2=2√3см.

∆SKO- прямоугольный треугольник.

SК- гипотенуза

SO и КО - катеты.

По теореме Пифагора

SK=√(KO²+SO²)=√(4²+(2√3)²)=√(16+12)=

=√28=2√7см