Знайти кути трикутника , якщо вони відностся як 5:6;7​


Ответы на вопрос

Отвечает Чезганова Анастасия.

Ответ:50,60,70

Объяснение:

Нехай 1 Кут = 5х, другий = 6х, третій = 7х. Складаємо рівняння: 5х+6х+7х = 180°; 18х=180°; х=10; 10×5=50 - 1 Кут; 10×6=60 -2 Кут; 10×7=70 - 3 Кут; Відповідь: 50,60,70