Якщо катети прямокутного трикутника и дорівнюють 3 см і 4 см, то квадратгіпотенузи дорівнює:​


Ответы на вопрос

Отвечает Босий Роман.

Ответ:

Квадрат гіпотенузи дорівнює 25см

Объяснение:

Теорема Піфагора

с=3²+4²=9+16=25см