Площа паралелограма 90 см2, а його сторони 15см і 10см. Знайдіть висоти паралелограма. допоможіть

написати умову та розв'язування​

Ответы на вопрос

Отвечает Намаконова Лиза.

Ответ:

9 и 6

Объяснение:

S=a×ha

15×ha=90

ha= 6

S= b×hb

10×hb=90

hb=9