Знайдіть площу трикутника, якщо висота дорівнює 9 см, а сторона до якої проведено висоту – 14 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сухинина Маргарита.

Ответ:

63 см^2

Объяснение:

S=1/2*a*h

S=1/2*14*9=7*9=63 см^2