Срочно !!! Обчисліть діаметр кола , якщо його радіус дорівнює 1) 9см 2)6,8 см 3) х см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Відповідь:

1) 9*2=18 2) 6,8*2=13,6 3) x*2=2x