Середня лінія трапеції дорівнює 6 см. одна з її основ дорівнює 5 см.знайти другу основу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Кирилл.

Ответ:

7см второе основание трапеции

Объяснение:

Дано:

Трапеция

а=5см

m=6см

b=?

Решение

m=(a+b)/2

b=2m-a=2*6-5=12-5=7см