Знайдіть відповідність між діагоналями ромбів та їх площинами 10;12 15;4 7;8 9;6


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Янина.

Объяснение:

S=½d₁d₂

d₁=10; d₂=12    S=1/2 * 10 * 12= 60

d₁=15;  d₂=4     S=1/2 * 15 * 4 = 30

d₁=7;   d₂=8      S=1/2 * 7 * 8 = 28

d₁=9    d₂=6     S=1/2 * 9 * 6 =27