Обчислити довжину кола та площу круга, діаметер якого 10 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

С=10π см

S=25π см

Объяснение:

С=πD=10π см довжина кола.

R=D/2=10/2=5 см радіус кола.

S=πR²=5²π=25π см² площа кола