Знайдіть площу паралелограма, сторона якого дорівнює 17 см, а висота, проведена до неї 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бариева Марьям.

Ответ:68 см²

Объяснение:

S=a×h

S=17×4=68 cм²

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

68 площади парплелограма