у рівнобічній трапеції діагональ є бісектрисою тупого кута, а її основи дорівнюють 8 см і 14 см.

Знайти периметр трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Ганчева Анастасия.

Відповідь:

50см

Пояснення:

Так як ВС||АД, то /_АДВ=/_ДВС, як внутрішні різносторонні,

Так як ВД бісектриса кута В, то /_АВД=/_ВДА → △ВАД рівносторонній та АВ=АД

Так як трапеція рівнобічна, то

Р=8+14+2×14=22+28=50см