2. Знайдіть периметр ромба (в см), висота якого дорівнює 7 см, а площа- 84 см (Вносити тільки

число безодиниць вимірювання)Введіть відповідь (максимум 1 бал)​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Константин.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

Площадь ромба : S = a*h.

7*a=84 ; a=12 см.

Стороны ромба равны.

P=4*a ; P=4*12=48 см.

Ответ : 48.