Знайти довжину кола радіус якого дорівнює 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

12π

12π=37,68

Объяснение:

формула для знаходження довжини кола C=2πR

C=2*π*6=12π

якщо потрібно точне число то

замість літери π поставимо 3,14 (число π завжди дорівнює 3,1415...)

С=2*3,14*6=37,68

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.