6. Катетипрямокутного трикутника відносяться як 3:5, а його площа до-рівнює 30 см^2 . Знайти

гіпотенузу цього трикутника.Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Степан.

Ответ:  2√34 см.  

Объяснение:

Пусть 1 катет равен a=3x см, а другой - b=5x см.  Тогда площадь

s=1/2ab;  1/2ab=30; ab=60;  3x5x=60; 15x²=60;  x²=4;  x=√4=2 см.

a=3x=3*2=6 см.  b=5x=5*2 =10 см.

Гипотенуза с=√a²+b²=√6²+10²=√36+100=√136= 2√34 см.