Знайдіть кути трикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 2:3:4​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Алексей.

Объяснение:

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180градусів, нехай відношення 2:3:4 відноситься як 2х:3х:4х

2х+3х+4х=180

9х=180

Х=20

Тоді 1кут=20*2=40градусіа

2кут=20*3=60градусів

3кут=20*4=80градусів