Радіус кола описаного навколо правильного трикутника дорівнює 6√2 см.Знайти сторону чотирикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

6\sqrt6

Объяснение:

R=\frac{a}{\sqrt{3}}\\a=R\sqrt3=6\sqrt2\cdot \sqrt3=6\sqrt6