Сторона правильного трикутника дорівнює 6 коренів з 3 см.Знайти радіус кола,вписаного в трикутник


Ответы на вопрос

Отвечает Podnarcote Cate.

Ответ:

r = 3 см

Объяснение:

r=\frac{a}{2\sqrt{3}}=\frac{6\sqrt{3}}{2\sqrt{3}}=3