СРОЧНО ¡!!!!!!¡!!!¡!!¡!!!!!!¡!!!!!!!¡!!!!!!!¡!!!!!! Висота прямокутного трикутника поділяє

гіпотенузу на два відрізки один з яких 2 см. Знайдіть інший з цих відрізків якщо висота 12 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:

72см

Объяснение:

AH²=HC*BH

BH=AH²/HC=12²/2=144/2=72см