Сума відстаней від точки перетину діагоналей прямокутника до 2 його сусідніх сторін =27см .

Знайдіть сторони прямокутника , якщо вони відносяться як 4:5

Ответы на вопрос

Отвечает Моторин Михаил.

Ответ:

12 см

15 см

Объяснение:

4х+5х=9х=27

Х=27/9=3

d1=4*3=12 см

d2=5*3=15 см