периметр паралелограма дорівнє 112см а дві його сторони відносятся як 5:3знайдіть сторони

паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Виктория.

Ответ:

35 см   35 см   21 см   21 см

Объяснение:

112:2=56 см - це напівпериметр паралелограма

нехай одна сторона 5 х см, друга 3х см, тоді за умовою

5х+3х=56

8х=56

х=7

Одна сторона 5*7=35 см, друга сторона 3*7=21 см