Знайдіть координати точок перетину прямої 3x-4y-24=0 з осями координат.


Ответы на вопрос

Отвечает Прийма Влад.

С осью ОХ, где у=0: 3х-4*0-24=0; 3х-0-24=0; 3х-24=0; 3х=24; х=24:3; х=8; Ответ: (8;0). С осью ОУ, где х=0: 3*0-4у-24=0; 0-4у-24=0; -4у-24=0; -4у=24; у=24:(-4); у=-6. Ответ: (0; -6).