Якщо сторони прямокутник дорівнюють 31 см і 15 см, то периметр прямокутника дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегларян Алик.

Ответ:

92 см

Объяснение:

Р=2(31+15)=2 * 46 = 92 см

Отвечает Закиров Ренат.

Ответ:

P=(31+15)×2=92 см

Объяснение:

P=(a+b)×2