Помогите Основою прямої призми прямокутний трикутник АВС (<С-90°), ВС-9 см, АС-12 см. Висота

призми дорівнюе найбільшій стороні її основи. 1) Знайдіть довжину бічного ребра ціеї призми. 2) Знайдіть площу повної поверхні пієі призми.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левашова Лиза.

Ответ:

Трик ABC: AB'2=144+81=225, AB=15. Висота призми це його бічне ребро АА1, за умовою АА1=АВ=15см. Sпп= S біч+2Sосн=(12+13+15)*15+12*9=798