194. Променi OD i OF — бісектриси суміжних кутів АОВ і ВОС відповідно, ZAOD: ZFOC = 2:7. Знайдіть

кути AOp i FOC.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Объяснение:

<AOD=<DOB=2X, т. к ОD-биссектриса

<FOC=<ВОF=7X, т. к ОF - биссектриса

<АОВ+<ВОС=<АОС

<АОВ=2×<АОD=2×2X=4X

<BOC=2×<FOC=2×7X=14X

<AOC=180 градусов

4х+14х=180

18х=180

Х=10

<АОD=2×10=20 градусов

<FOC=7×10=70 градусов