ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!! Знайдіть координати точки перетину медіан ABC, якщо

A(-7;12),B(-3;-2),C(4;5). За відповідь 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Иевлев Иван.

Ответ:

Объяснение:

оскільки,координати точки перетину медіан трикутника є середнім арифметичним відповідних координат вершин трикутника,то х(О)=(-7-3+4)/3=-2;у(О)=(12-2+5)/3=5.

О(-2;5)-точка перетину медіан.