Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 21 см знайти бічну сторону трикутника якщо вона більша

від основи на 1,5см, срочно,дуже!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Ксюша.

Ответ:

7,5 см

Объяснение:

Візьмемо бічну сторону за Х, так як це рівнобедрений трикутник, то бічні сторони рівні, тому друга бічна теж Х. Основа на 1,5 меньша за бічну, тому Х-1,5, а периметр це сума усіх сторін, тому маємо рівняння:

х+х+х-1,5=21

3х=22,5

х=7,5 (см) бічна сторона

Перевірка: 7,5+7,5+7,5-1,5=21