Середня лінія прямокутної трапеції дорівнює 14 см, а її висота, проведена з вершини тупого кута,

дiлить основу у відношенні 3/1 , рахуючи від вершини прямого кута. Знайдіть основи трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Вика.

Ответ:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ

(7+2+7):2=8 частин - 16см

16:8=2(см) - 1частина

7+2=9

9*2=18(см) - більша основа

7*2=14(см) - менша основа

Объяснение:

решила не я мне объяснил брат