3. (1б.) Якщо сторони одного трикутника дорівнюють 4 см, а см і 10 см, то відповідні сторони

подібного йому трикутника , дорівнюють: A) 16 см, 40 см, 60 см, Б) 32 см, 64 см, 80 см, В) 8 см, 20 см, 25 см, Г) 8 см, 16 см, 25 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.

Якщо сторони одного трикутника дорівнюють 4 см, а см і 10 см, то відповідні сторони подібного йому трикутника, дорівнюють:

Б) 32 см, 64 см, 80 см

тому що 32=4*8;  64=8*8;  80=10*8, тобто коефіціент пропорційності k=8.