Знайдіть кути при двох паралельних пярмих і січній, якщо різниця внутрішніх односторонніх кутів

відноситься до суми як 4:5.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаршина Аня.

Ответ:100,80

Объяснение:

5х+4х=180

9х=180

Х=180/9=20

5х=5×20=100

180-10=80