Основи трапеції відносяться як 3 : 4, а їх середня лінія дорівнює 14см. Знайдіть основи трапеції

ПЖ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь:

12 см  та 16 см

Пояснення:

Шукаємо коєфіцієнт пропорційності, нехай буде β,   перед тим позначимо сторони трапеції через  а   і б  , середня лінія дорівнює 1/2 сумі основ, тоб то а+б/2.Для знаходження β складемо пропорцію: М(середня лінія)=3х+4х/2    14=7х/2    28=7х, х=4     β=4   тоді а=4*3-12    б=4*4=16

Задача розвязана.