Знайди основи трапеції, якщо одна з них більша від іншої на 6 см, а середня лінія трапеції дорівнює

5​

Ответы на вопрос

Отвечает Вейт Ваня.

Ответ:

2 см;   8 см

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді більша х+6 см.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

(х+х+6):2=5

2х+6=10

2х=4

х=2

Менша основа 2 см, більша 2+6=8 см.