Середня лінія трапеції дорівнює 10 см а одна з основ 2. знайти другу основу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Рабдан.

Ответ:

Нехай, n-середня лінія

а=2, б- основи трапеції

n=(a+b)/2

a+b=2n

b=2n-a

b=20-2=18