4. В описаному чотирикутнику сума двох протилежних сторін дорівнює 42 см. Дві інші сторони

відносяться як 3: 4. Знайди довжини цих сторін.

Ответы на вопрос

Отвечает Рзагалиев Асик.

Ответ:

18см; 24см

Объяснение:

Одна сторона 3х см, другая- 4х см.

Уравнение

3х+4х=42

7х=42

х=42/7

х=6

3*6=18см одна сторона

4*6=24см другая сторона