Основи трапеції в яку можна вписати коло дорівнюють 7см і 9см. Знайдіть периметр трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Мария.

Ответ:

32 см

Объяснение:

Якщо в трапецію можна вписати коло, сума основ дорівнює сумі бічних сторін.

7+9=16 см сума основ і сума бічних сторін

Р=16+16=32 см: