Радіус кола дорівнює 18см знайдіть довжину дуги що відповідає центральному куту 30°


Ответы на вопрос

Отвечает Грибанова Кристина.

Ответ:

3π см

Объяснение:

C=2πR=2π*18=36π см длина окружности.

30°/360°=1/12 часть окружности.

36π*1/12=3π см длина дуги окружности