Точка S віддалена від усіх сторін квадрата на 13 см. Обчисліть відстань від точки S до площини

квадрата, якщо довжина його сторони дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Барышникова Лера.

Ответ:

12см

Объяснение:

ABCD- квадрат

АВ=ВС=СD=AD=10см

SK=13см

SO=?

__________

Решение

ОК=AD/2=10/2=5см

∆SOK- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

SO=√(SK²-OK²)=√(13²-5²)=√(169-25)=

=√144=12см