радіус кола, вписанного в прямокутну трапецію, дорівнює 12 см, а найбільша бічна сторона-25 см.

Знайдіть периметр трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

98 см

Объяснение:

  • Бічна сторона АВ є перпендикулярною до основ і дорівнює висоті трапеції.

АВ=h=2×r.

r - радіус вписаного кола.

АВ=2×12=24 см

  • Якщо сума основ трапеції дорівнює сумі її бічних сторін, то в таку трапецію можна вписати коло, і навпаки.

AB+CD=BC+AD

P= AB+CD+BC+AD= 2(AB+CD)=2×(24+25)=2×49=98 см