Знайдіть внутрішні односторонні кути при паралельних прямих і січній, якщо: гострий кут становить

половину тупого кута

Ответы на вопрос

Отвечает Синицин Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

<1=180/3=60°

<2=180-60=120°