Визначте чи подібні трикутники, якщо їх сторони дорівнюють 9см, 10см, 14см і 36см, 40см, 56см​


Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Евгений.

Ответ:

9*4=36

10*4=40

14*4=56

Объяснение:

Трикутники повністю одинакові